Działalność bieżąca 2007

W dniu 9 listopada 2007 r. w Męckiej Woli odbyły się manewry jednostek należących do KSR. Jednostka OSP w Klonowej bierze w nich czynny udział.


W dniu 22 września 2007 r. miała miejsce pielgrzymka powiatu sieradzkiego do Ciechocinka. OSP w Klonowej bierze w niej czynny udział wraz z Pocztem Sztandarowym.


Image00002 9 lipca 2007 roku w Lipiczu odbyły się zawody jednostek strażackich z gminy Klonowa. Młodzieżowa drużyna z OSP w Klonowej zajęła III miejsce, jednostka OSP w Klonowej zajęła również III miejsce.


W dniu 10 czerwca 2007 r. odbył się VIII Przegląd Orkiestr Dętych Powiatu Sieradzkiego w Burzeninie. Czynny udział w Przeglądzie wziął Poczet Sztandarowy wraz z Orkiestrą Dętą. Po odbytym Przeglądzie został wręczony puchar dla Orkiestry Dętej OSP w Klonowej przez Wójta Gminy Klonowa Stanisława Ryła.


Image00001 6 maja 2007 r. było obchodzone święto św. Floriana, patrona strażaków. W Kościele Parafialnym odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem strażaków z Gminy Klonowa, Pocztów Sztandarowych oraz Orkiestry Dętej.


1 maja 2007 r. miały miejsce prace przy Domu Strażaka OSP w Klonowej - wyrównano teren za budynkiem. Prace przeprowadzono w ramach majowego czynu społecznego.


W dniu 3 lutego 2007 roku Parafię Klonowa nawiedził obraz Miłosierdzia Bożego - Jezu, Ufam Tobie. W uroczystościach uczestniczyli druhowie z miejscowej jednostki OSP w Klonowej wraz z Orkiestrą Dętą.


W dniu 20.01.2007 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP w Klonowej. Na zebraniu obecni byli dh Andrzej Witkowski z Komendy PSP w Sieradzu, Prezes Banku Spółdzielczego w Lututowie - Marian Fita, Wójt Gminy Klonowa - Stanisław Rył, Członek Zarządu Powiatowego Barbara Wyrwas, Prezes ZG ZOSP w Klonowej - dh Jan Leszczyński, Komendant Gminny - dh Czesław Kłobus, druhny i druhowie jednostki OSP w Klonowej. Na zebraniu obecna była Orkiestra Dęta z Kapelmistrzem Marianem Krysiakiem. Zebranie otworzył Prezes dh Antoni Bryłka, przewodniczącym zebrania wybrany został Stanisław Zieliński, protokulantem dh Andrzej Musialski.


31.12.2006 r. - 01.01.2007 r. - Nowy Rok 2007 powitano podczas Balu Sylwestrowego organizowanego jak corocznie przez OSP w Klonowej.