Mapa Satelitarna - Polska. Tylko w dzień

Mapa Satelitarna - Polska. Tylko w dzień

Detektor burz

Mapa burzowa Polski

Ostrzeżenia Meteorologiczne IMGW

Mapa burzowa Polski

Menu Główne

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Nasza jednostka

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Orkiestra Dęta

Developed in conjunction with Joomla extensions.

MDP i KDP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Menu Strażaka

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Zaloguj

Image00064Dnia 3 maja w Klonowej obchodziliśmy Gminne Święto Strażaka. 

 

Nasza jednostka oraz delegacje z OSP Kuźnica Błońska, Owieczki, Leliwa, Grzyb i Lipicze spotkały się o godz. 9 na placu przed domem strażaka w Klonowej.

Następnie rozpoczął się uroczysty przemarsz orkiestry, pocztów sztandarowych oraz kompani, na mszę świętą w intencji Strażaków, odprawioną w kościele parafialnym pod wezwaniem przemieniania pańskiego w Klonowej. Przemarsz był prowadzony przez Komendanta Gminnego dh. Ryszarda Lara.
Mszę świętą prowadził Ks. Kan. Kazimierz Kmieć, proboszcz parafii w Klonowej, a swą grą uświetniała ją Orkiestra Dęta OSP Klonowa.

Po zakończeniu mszy, w przemarszu udaliśmy się na plac pod strażnicą Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonowej, gdzie odbyły się uroczyste obchody i poczęstunek.

Po wciagnięciu flagi na maszt i odśpiewaniu hymnu, odznaką „strażak wzorowy", odznaczony został dh Waldemar Dura z OSP Leliwa. Dh Mariusz Romek odczytał życzenia życzenia Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka oraz Komendanta Głównego PSP Wiesława Leśniakiewicza. Na zakończenie druhowie udali się do strażnicy OS Klonowa na poczęstunek, który umilała orkiestra OSP Klonowa. 

Tradycyjnie, na zakonczenie obchodów orkiestra dęta OSP Klonowa udała się na objazd z okazji święta, ciesząc wszystkich graną muzyką. Pogoda w tym roku dopisła, a liczna orkiestra jadąc w tym roku na 2 przyczepach, dokonała przejazdu przez miejscowość Klonowa. W trakcie przejazdu, przystawaliśmy pod domami zasłużonych strażaków i graliśmy utwory dla nich.
 

Statystyki Interwencji

Statystyka na rok 2017:

Ilość interwencji: 3

Pożary: 1

Miejscowe zagrożenia: 2

Alarmy fałszywe: 0

__________________

Manewry/ćwiczenia: 0

Inne działania: 0 

Kanał Youtube

 

Pogoda w Klonowej

 

Partnerzy

1zp06zt

a23rm9

image003

14kjzt4

2nve43

1zq7msi

2rpblab

Statystyki

4112899
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiac
ostatni miesiąc
Razem
113
612
2777
4104573
32818
97279
4112899

Your IP: 3.230.119.106
2020-09-24 03:47